Červenec 2010

Hellsing akce je za námi

17. července 2010 v 14:54 | LadySeras |  Info o cosplay akcích

Seras
Takže, ti co se zúčastnili, teď nejspíš truchlí nad tak úžasnou a pořádně vyvedenou Hellsing Akcí, včetně mě a pipa nebo-li všech organizátorů, co se na tomto podíleli.
  Předem chci poděkovat našim čtyřem členům (Memphis - kamera, zbraně, AlucardUndertaker - cosplay, kamera, Sus-Rip - cosplay, Sookie - cosplay), co jako jediní dojeli na akci. Ano, bylo nás kolem devíti a zbylo nás pět + Memphis.
Velké poděkování také patří těm "zodpovědným" členům, co se na nás s prominutím skoro jako každý rok naprosto vysrali:) Alespoň že Heinkel Wolfe nám napsala jakž takž předem a tak samo Feli, který měl bohužel problémy s prací. Bohužel o ostatních - nebudu jmenovat - se tohle říct nedá, tak nádherně nás poslat k vodě jsem jaktěživ neviděla. Takže pokyny pro příště, jestli se nehodláte zúčastnit, mějte buďto kostým a POŠLETE HO a nebo si najděte za sebe záskok, nebo se nezúčastňujte vůbec. Ano, řeknete si, však ono nevadí, když budu chybět já, bohužel tohle si může říct každý a pak akce půjde do pekel úplně. Skoro jako tahle, nebýt důležitých postav, bez kterých by se to zhroutilo úplně a taky ochotných lidí kteří nás z téhle prdele vytáhli. Takže se asi hodí další poděkování.

Chci hrozně moc poděkovat Memphisovi, ačkoli byl přijat teprve nedávno a neměl kostým, zajistil nám alespoň makety zbraní a místo na natáčení. Bylo až zarážející jak byl ochoten za námi kdekoli a kdykoli přijet. Moc si toho vážíme a znovu díky a zaslouží si za 7-mi kilometrový pochod horkem přes pole obrovskou úklonu a obdiv O_O

Dále komu chci poděkovat je máma od Pipa, díky za na rychlo zpíchnutý cosplay Yumie Takagi, je skvělý!


Další poděkování patří Alucardovi nebo taky Dantemu za účast,ochotu a sílu při otevírání dveří do našeho baráku xD A taky díky za kameru pochopitelně.

Taky děkujeme našim dvěma "herečkám" které byly ochotny v těch největších parnech nosit paruky, patlat se centráky a potit se v mysliveckém, ikdyž to rozhodně nepatří k letnímu oblečení xD

A nakonec poděkování nám orgům - protože jsme samožerové - že jsme se na to nevykašlali a udělali doslova ze " sraček" krásný výtvor (ne hovno to nebylo xD)

Akce se konala od 10.7 do 14.7 a byla přes neuvěřitelné překážky zdolána celkem snadno - rozhodně lépe než předešlá Naruto Akce, ale jelikož měla několik nedostatků např. málo času na natočení ova 7 ( ach jo) a vynechání spousty scén, bude se konat příští rok další Hellsing Akce a registrace na postavy bude znovu zprovozněna.


Ve shrnu, mysleli jsme, že to bude horší, nakonec se z toho vážně stala konečně zdařilá akce a já doufám že nikde na netu už neuvidím kec typu: ,, BakomandoTeam, kostýmu mají dobrých jen pár ale hlavně ty hlášky jahahaha, ale jsou to neprofesionální cosplayisti haha." To už vážně nechci nikde vidět, proto se těch slavných hlášek z Hellsingu vůbec nedočkáte, protože vystřižené scény prakticky nejsou.


Dost obkecávaček, zde je opening k našemu cosplayi, titulky jsem ještě nedodělala a zatím jsou hozené jen v informacích.


Pro malý přehled sem dám výpis kdo koho vlastně hrál.

LadySeras - Seras Victoria (má fotky a vyskytuje se i ve scénách), Yumie Takagi (fotky natáčení), Schrödinger (fotka a natáčení), Walter C.Dornez (zatím ani jedno ale během víkendu budou alespoň fotky)

Kapitán Pecka - Pip Bernadotte (fotky a natáčení)


AlucardUndertaker - Alucard (fotky a natáčení)


Sookie - Zorin Blitz (fotky a natáčení)


Sus-Rip - Integra Hellsing, Rip Van Winkle (fotky i natáčení)A zde je opening:

Ano, kvalita bohužel nic moc :(