Březen 2010

Užitečné odkazy

10. března 2010 v 16:44 | LadySeras |  Jiné Info
Pro ty, co mají problémy sehnat kostým ale peníze by si zvládli vydělat, můžete použít jeden z těchto perfektních odkazů ^_^

www.navika.wz.cz Ceny docela slušné, mnohdy stejné těm, které by jste dostali od švadleny či z nějaké aukce cosplay, šije na objednávky, pár kostýmů (zvlášťe Vampire Knight kostým či Soul Eater mě velice zaujaly ^_^) Ceny má docela slušné a možná by jste se mohli nějak dohodnout.

www.cosplayshop.cz Áááno, první (nicméně pro naše současné užití úplně na nic) cosplay shop v České republice! Zatím tam mají jen pár věcí, teda hlavně z Naruta (no Wow, fakt radost - tedy aspoň já)
Takže doufám, že vám časem jeden z těchto odkazů příjde vhod ^_^

Konečné Info - Přihlášení na Hellsing Akci

10. března 2010 v 16:03 | LadySeras |  Info o cosplay akcích
Takže, poslední větší info o Hellsing Cosplay Akci, omlouvám se, jestli budu znít nepříjemně, ale opravdu mojí milý, my orgové nejsme pro srandu králíkům.
Takže vám na tvrdo říkám, domluvte si příjezd s rodičema, cokoliv, aby jste se mohli už nějak zůčastnit naší Akce (jo možná to není podle vašeho gusta ale Naruto a spol taky není podle naší chuti, takže jednou uděláme na jiný cosplay, to přežijete. Navíc jde hlavně o to, jakou zábavu si tam užijeme, a pokud nebudou problémy já a ani Pip nebudeme nervlý z toho, že celá akce je v troskách kvůli nedostatku důležitých postav, může všechno jít hladce)
Takže co od vás vlastně potřebuju, potřebuju naprosto jistě alespoň na 90 % vědět jestli přijedete, plus potřebujeme aby jste v červnu nějakým způsobem s námi hodily sraz, hlavně proto, aby jsme se předem poznali domluvili co a jak a hlavně by jste měli přinést peníze na ty chatky (jinak budete spát všichni na zemi v lese a já kde mám například kde spát se budu válet v teple v posteli) Jinak samozřejmě můžete peníze přivést až budete na místě i s cosplayi (problém je ten, že nevíme, jestli se chatky nezamlouvají předem, to by pak byla obrovská potíž, takže si to nějak zařiďte)
Dále pak, ti kteří nám řekli že uvažují o roli Heinkel atd vypsaných postav, nechť nám už řeknou, jak to s tím vypadá. Abychom věděli s kým máme či nemáme počítat (abych zase sháněla náhradu, ach jo)
Jinak, takové poučení. Než se přidáte do jakékoli cosplay skupiny, dobře si to promyslete. Musíte počítat s tím, že orgové vždycky chtějí ony přihlášené členy na akci a ne pro krásu. To je asi tak všechno, svou účast atd napište prosím do komentářů. Kdo nenapíše, bude mít bod k tomu, abych vás odtud vyloučila...

Sayonara...(nejsem zlá, jen vám říkám upřímně jak se situace má)


Další Podrobnosti: Akce Hellsing se bude pravděpodobně konat druhý týden v červenci (tak si zkuste najít volno)
Má to ty výhody, že tábory ještě nebudou a moc lidí se taky do chatek hned nepohrne. Akce bude tedy 5-denní. Děkujeme za pozornost a doufáme, že se vám naše beta cosplay akce bude líbit:)